Menu
hazzIMG2181

Dôsledkom poveternostnej situácie hasiči zasahovali pri zvýšenom počte dopravných nehôd

hazzIMG2181

V súvislosti so zhoršenou poveternostnou situáciou a výdatným snežením zasahujú hasiči od šiestej hodiny rána pri zvýšenom počte dopravných nehôd. Ich pomoc bola a stále je potrebná najmä v Banskobystrickom kraji, kde sa stalo 5 dopravných nehôd (hasiči zasahovali 2 – krát v okrese Veľký Krtíš, 1 – krát v okrese Brezno a Banská Bystrica a stále zasahujú pri čerstvej dopravnej nehode, ktorá sa stala v Očovej, okres Zvolen).
V Žilinskom kraji zasahovali hasiči pri 4 dopravných nehodách (v okresoch Ružomberok, Čadca, Martin a Turčianske Teplice). Situáciu v Žilinskom kraji už niekoľko hodín komplikuje veľké množstvo snehu, ktoré spadlo z priľahlého zrázu na štátnu cestu č. I/70.
V Nitrianskom kraji sa stali 3 dopravné nehody (2 v okrese Levice, 1 v okrese Nové Zámky), v Trnavskom kraji hasiči zasahovali pri 2 takýchto prípadoch (v okrese Dunajská Streda a Galanta), v Trenčianskom kraji sa stala 1 dopravná nehoda v okrese Myjava, hasiči z Bratislavského kraja zasahovali pri 1 dopravnej nehode smerom z Blatného do Šenkvíc.
V Prešovskom a Košickom kraji dnes hasiči pri dopravných nehodách nezasahovali.


Zdroj: HaZZ
Foto: ilustračné


0

Zanechaj komentár

You must be logged in to post a comment.
Staršie príspevky:
hazzIMG2179
Hasiči v pondelok zasahovali pri požiari bytu v Novom Meste nad Váhom

V pondelok po deviatej hodine večer bol ohlásený požiar bytu na Považskej ulici v Novom Meste nad Váhom. Pri udalosti zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského...

Zavrieť