Menu
hazzIMG1996

Security Bratislava 2016

hazzIMG1996

V dňoch 7. – 9.  septembra 2016  sa v kongresovom centre Grandhotela Pressburg v Bratislave koná jubilejný 20. ročník medzinárodného veľtrhu zabezpečovacej, požiarnej techniky a informačnej bezpečnosti Security Bratislava. Súčasťou veľtrhu bude tiež 13. ročník  usporiadaného  Akadémiou policajného zboru v Bratislave.

Nad veľtrhom prevzalo odbornú záštitu Ministerstvo vnútra SR ako spoluzakladateľ akcie. Podujatie v stredu 7. septembra slávnostne otvorila štátna tajomníčka MV SR Denisa Saková. „ uviedla.

Počas veľtrhu sa budú konať semináre Odporúčame všetkým záujemcom absolvovať seminár pod názvom , ktorý sa pripravuje v  spolupráci  slovenských a českých špecialistov pre  IT bezpečnosť.

Súčasťou akcie bude tiež vyhodnotenie Národnej ceny – PRIX Security 2016. Takmer 70 domácich a zahraničných vystavovateľov predstaví produkty viac ako 250 výrobcov zabezpečovacej a požiarnej techniky s použitím nielen pre civilný sektor, ale aj techniku pre špeciálne použitie pre záchranárske a bezpečnostne zložky obrany štátu.

Bližšie informácie na www.securitybratislava.sk

 

 

 
0

Zanechaj komentár

You must be logged in to post a comment.
Staršie príspevky:
hazzIMG1994
V stredu sa v Nitre uskutočnili Majstrovstvá lezeckých záchranárov

V stredu 7. septembra 2016 sa v priestoroch Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre konal II. ročník majstrovstiev...

Zavrieť