Menu
hazzIMG2071

Veliteľsko-štábne cvičenia vo Výcvikovom centre HaZZ Lešť

hazzIMG2071

Výcvikové centrum HaZZ Lešť poskytuje vhodné podmienky európskej kvality na výcvik profesionálnych a dobrovoľných hasičov. Doposiaľ centrum zabezpečovalo základné kurzy pre príslušníkov HaZZ, odborné prípravy a výcvik dobrovoľných hasičov. K novým aktivitám centrum pripojilo veliteľsko-štábne cvičenia určené pre stálych členov riadiacich štábov z okresných a krajských riaditeľstiev.
Veliteľsko-štábne cvičenia sa budú vždy konať počas dvoch dní na odbore simulačných technológií centra výcviku, a to  s využitím konštruktívnej simulácie mimoriadnej udalosti a s použitím technických a technologických prostriedkov štábneho automobilu pri výcviku. Cieľom cvičenia je precvičiť činnosť veliteľa zásahu a riadiaceho štábu a využitím systému simulácie, precvičiť spôsob nasadenia síl a prostriedkov HaZZ a dobrovoľných hasičských zborov obcí vrátane ich spolupráce s riadiacim štábom.

Zdroj: HaZZ
Foto: HaZZ

velitelsko-stabne cvicenia vo Vycvikovom centre HaZZ Lest 01
velitelsko-stabne cvicenia vo Vycvikovom centre HaZZ Lest 02
velitelsko-stabne cvicenia vo Vycvikovom centre HaZZ Lest 03
velitelsko-stabne cvicenia vo Vycvikovom centre HaZZ Lest 04
velitelsko-stabne cvicenia vo Vycvikovom centre HaZZ Lest 05
velitelsko-stabne cvicenia vo Vycvikovom centre HaZZ Lest 06
   
0

Zanechaj komentár

You must be logged in to post a comment.
Staršie príspevky:
hazzIMG2069
Bratislavskí hasiči zasahovali pri požiari remorkéra v nákladnom prístave

Viac ako 20 bratislavských hasičov v nedeľu 13. novembra 2016 zasahovalo pri požiari v priestoroch kotolne na remorkéri v nákladnom prístave v...

Zavrieť