Menu
hazzIMG2141

Vianočný príhovor prezidenta Hasičského a záchranného zboru

hazzIMG2141

Milí hasiči a kolegovia,

dovoľte mi prihovoriť sa k Vám v čase sviatkov pokoja, lásky a porozumenia. Vianoce očakávame netrpezlivo celý rok, tešíme sa na svojich blízkych, krásne zvyky, dobré jedlo, darčeky – malé prekvapenia pod stromčekom a na zaslúženú dovolenku spojenú s relaxom.
V každom z nás sa opäť prebudí kúsok ľudskosti a zároveň cítime potrebu pomáhať slabším, chceme rozdávať radosť a smiech. Vieme sa tešiť zo šťastia druhých. Vianoce majú vždy svoje neopísateľné čaro, atmosféru a moc! Úprimne Vám prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov, aby ste sa pri slávnostne prestretom stole stretli so svojimi blízkymi a splnili sa Vaše najtajnejšie túžby a želania.
Aspoň na krátku chvíľu sa upokojiť, zastaviť a byť opäť bezstarostným človekom, ktorému žiaria oči šťastím a radosťou. Všetkým hasičom prajem, aby symbol Vianoc – blikajúce sviečky, plápolali aj vo Vašich srdciach a priniesli pokoj a ľudské porozumenie. Všetkým hasičom v službe pokoj na hasičských staniciach, a ak predsa bude treba pomáhať druhým, vráťte sa naspäť živí a zdraví!
Želám Vám príjemné vianočné sviatky, plné porozumenia, lásky a spokojnosti. Prežite ich v zdraví a šťastí!

 

                                         S úctou

                                                       


0

Zanechaj komentár

You must be logged in to post a comment.
Staršie príspevky:
default_post
Na 1. sviatok vianočný hasičov potrápili najmä dopravné nehody

  Počas 1. sviatku vianočného pomáhali slovenskí hasiči pri 77 udalostiach. Horelo 17 – krát, z toho najčastejšie v Bratislavskom...

Zavrieť